houseofprint.pl | Stadion Narodowy
36
post-template-default,single,single-post,postid-36,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Stadion Narodowy

Montaż siatki wielkoformatowej pomiędzy pylonami zewnętrznej elewacji.

Stadion Narodowy – obiekt wielofunkcyjny, który spełnia zadania areny sportowej jak i widowiskowej wymaga nie tylko obrendowania związanego z wydarzeniem ale także wsparcia komunikacyjnego.

W ramach naszej oferty proponujemy montaż siatki wielkoformatowej pomiędzy pylonami zewnętrznej elewacji tzw. gniazda. Posiadamy autorski system bezinwazyjnego mocowania konstrukcji napinającej, zatwierdzony przez zarządzającą obiektem Stadion Narodowy władze Spółki pl.2012+

Z uwagi na licznie odbywające się imprezy na Stadionie, często w tym samym czasie, bardzo ważne jest oznakowanie zarówno właściwych wejść do obiektu względem odbywającej się imprezy. Przy wejściu kolumnowym od strony Wybrzeża Szczecińskiego oferujemy branding informacyjno – reklamowym. Jest to od 6 do 8 pionowych banerów, montowanych do kolumn.

Z racji wpisania zabytkowego wejścia na płytę Stadionu do rejestru i objęcia nadzorem konserwatorskim, wszystkie montaże spełniają najwyższe kryteria ochrony budynku przed jakimkolwiek uszkodzeniem.

Dodatkowo, zapewniamy pomoc w wybraniu właściwych lokalizacji wraz przygotowaniem właściwej komunikacji wokół Stadionu Narodowego, wykorzystując np. banery kierunkowe.

Galeria przykładowych prac